Mex +20BTLiTE

  • تنها پرتو اشعه ایکس قابل هیبریدی در جهان
  • امکان کارکردن دستگاه با باتری داخلی یا باتری با منبع تغذیه خارجی HYBRID
  • قابلیت استفاده در محیط باز و بیرون به عنوان بزرگترین مزیت
  • رویکرد نوآورانه توسط باتری لیتیوم یون پلیمری با کارایی بالا
  • حداکثر نوردهی 650 در 60 کیلو ولت تنها با یک بار شارژ باتری
  • بدنه مقاوم در برابر ضربه و شوک خارجی و آلودگی محیطی
  • عملکرد انحصاری کنترل از راه دور توسط سوِئیچ دستی
  • قابلیت شارژ سریع (4ساعت)

دستگاه های رادیولوژی در سه مدل ثابت ، پرتابل و موبایل تولید می شوند :

مدل پرتابل که بیشتر برای دام بزرگ و یا برای باغ وحش ها استفاده می شود با باتری کار می کند و به راحتی جا به جا می شود . رادیولوژی پرتابل ، یک دستگاه رادیولوژی است که برای اندازه گیری و تشخیص پرتوهای گاما و ایکس در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد . این دستگاه ها دارای قابلیت‌های متنوعی هستند . مدل موبایل با برق کار می کند ، به راحتی در بخش های مختلف بیمارستان جابه جا می شود و برای حیوانات زیر 100 کیلوگرم مناسب است ولی رادیولوژی پرتابل در مواردی که امکان حمل و نقل حیوان به اتاق رادیولوژی مقدور نباشد ، به کار گرفته می‌شود . برای رادیولوژی پرتابل از تجهیزاتی که قابلیت حمل داشته باشند ، استفاده می‌شود . دستگاه‌های تصویربرداری پرتابل در دو نوع باتری دار و بدون باتری موجود هستند . از این تجهیزات در مکان‌های مختلف مانند اتاق معاینه ، اتاق ریکاوری ، بخش مراقبت‌های ویژه ، درمانگاه‌های کوچک ، بیمارستان‌های دور افتاده یا بیمارستان‌های صحرایی و حتی در محوطه بیمارستان نیز استفاده می‌شود.

برخی از دستگاه‌های پرتابل تصویربرداری ، به قدری کوچک هستند که یک فرد به راحتی می‌تواند آنها را حمل کند . از این دستگاه‌ها در آمبولانس‌ها ، محل حادثه و … استفاده می‌شود . برای انجام رادیوگرافی پرتابل باید به فاصله تیوب دستگاه تا کلیشه یا کاست تصویربرداری که در پشت بدن حیوان قرار می‌گیرد ، دقت شود . در رادیوگرافی سیار ، فاصله استاندارد تیوب تا گیرنده تصویر، ۱۰۰ سانتی‌متر (معادل ۴۰ اینچ) است.

برای پوزیشن‌دهی به دام و آماده‌سازی کاست تصویربرداری ، دام نباید حالت خوابیده داشته باشد . برای بلند کردن آنها بهتر است از یک فرد دیگر نیز کمک گرفته شود . زمان رادیوگرافی باید پوزیشن دام به صورت عمود بر جهت آند تیوب اشعه ایکس دستگاه باشد. دستگاه های تولید شده در کشور آلمان که توسط شرکت نگین همای رحمت ایرانیان در اختیار دامپزشکان قرار می گیرد به دلیل وزن سبک و قابلیت استفاده همزمان بصورت ثابت و متحرک ، تقاضای زیادی در کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی داشته و بصورت رسمی طبق استانداردهای مربوطه بفروش می رسد .

دیگر محصولات