Mex +20BT

  • پرتو اشعه ایکس قابل حمل هیبریدی
  • امکان کارکردن دستگاه با باتری داخلی یا باتری با منبع تغذیه خارجی HYBRID
  • قابلیت استفاده در محیط باز و بیرون به عنوان بزرگترین مزیت
  • رویکرد نوآورانه توسط باتری لیتیوم یون پلیمری با کارایی بالا
  • حداکثر نوردهی 650 در 60 کیلو ولت تنها با یک بار شارژ باتری
  • بدنه مقاوم در برابر ضربه و شوک خارجی و آلودگی محیطی
  • عملکرد انحصاری کنترل از راه دور توسط سوِئیچ دستی
  • قابلیت شارژ سریع (4ساعت)

بخش اورژانس کلینیک یا بیمارستانهای دامپزشکی یکی از مکان هایی است که استفاده از دستگاه رادیولوژی پرتابل در آن بسیار رایج است . در این بخش از دستگاه رادیولوژی برای تشخیص زود هنگام بیماری استفاده می شود تا به سرعت روند درمان برای دام طی شود . این بدین خاطر است که در حوادثی مانند تصادف ، سقوط ، تیر خوردن ، انفجار و مواردی از این دست ساعت طلایی (یک ساعت اول پس از حادثه) نقش بسیار مهمی در درمان و ریکاوری حیوان ایفا می کند . از این رو ، رادیوگرافی در بخش تروما می بایست با سرعت و دقت بالایی انجام شود.

استفاده از دستگاه رادیولوژی پرتابل از حیوانات در سال های اخیر افزایش بسیاری داشته است زیرا مزایای بسیاری هم برای حیوانات و هم برای کادر درمان و بیمارستان به همراه دارد . یکی از بزرگترین مزایای این دسته از تجهیزات ، عدم نیاز به جابجایی و حرکت زیاد دام بوده و ابعاد کوچک این دستگاه و خیلی جاگیر نبودن آن با قدرت تصویربرداری بالا یک مزیت به شمار می رود . در بسیاری از موارد حرکت دادن حیوانات تا بخش رادیولوژی به خصوص در بخش تروما ، می تواند اثرات مضری روی آن ها داشته باشد ، پس  مزیت دیگر رادیولوژی پرتابل قابلیت عکس گرفتن از حیوانات در حالت ایستاده ، نشسته یا دراز کشیده است که به آسایش و راحتی آنها کمک می کند .

میزان اشعه ای که حیوان و کادر درمان در معرض آن قرار می گیرند ، در رادیولوژی پرتابل کمتر است که منجر به آسیب کمتر برای هر دو طرف می شود .  سپری که در قسمت جلویی دستگاه قرار دارد از پراکنده شدن این تشعشعات جلوگیری می کند . بهترین روش برای جلوگیری از بروز خطرات ناشی از تابش اشعه ایکس ، استفاده از پاراوان سربی است . همچنین توصیه می‌شود تا از شیلد سربی ، دستکش سربی ، تیروئید بند و عینک سربی در پشت پاراوان سربی استفاده شود.

تکنولوژی تصویربرداری دیجیتال دستاوردهای همچون صرفه جویی در زمان ، بهبود کیفیت در تصاویر و افزایش دقت در اطلاعات را به دنبال داشته است. دیگر نیازی به انتظارهای طولانی برای جواب تصویر برداری ها نیست و جواب های دقیق تصاویر به سرعت در اختیار بیمار و کادر درمان قرار می گیرد . شرکت نگین همای رحمت ایرانیان با تولید تجهیزات حفاظت در برابر اشعه ایکس با ویژیگی های مناسب و استاندارد،  منجر به افزایش کیفیت خدمات در مراکز درمانی بسیاری می شود.

دیگر محصولات