MeX+1012 WCC

پانل تخت بی سیم و قابل حمل DR

  • ارتباط به صورت بی سیم (WIFI)
  • وزن سبک ، فقط 1/8 کیلوگرم (به همراه باتری )
  • کیفیت تصویر فوق العاده با دوز کم با سر سوزن Csl
  • مقاوم در برابر آب ، محافظت در برابر ضربه آب (IPX6)
  • حالت AP (نقطه دسترسی ) ارتباط مستقیم بی سیم بین آشکارساز و ایستگاه کاری
  • کارکرد طولانی مدت ، تا 4 ساعت با یک باتری
  • دوام ، ظرفیت بار 300 کیلوگرم

رادیولوژی دیجیتالی دامپزشکی یا DR یک نوع روش تصویر برداری است که شامل ثبت الکترونیک تصاویر اشعه  ایکس توسط دستگاه DR دامپزشکی می باشد . در واقع اشعه تابیده شده توسط یک دستگاه به سیگنال های دیجیتال تبدیل می شود .

دستگاه DR یا تصویربرداری دیجیتال که نام اصلی آن Digital Radiology است یک روش تصویربرداری نوین است که در آن اشعه ایکس به بدن دام تابیده شده و سپس توسط یک دستگاه مخصوص دریافت و به سیگنال های دیجیتالی تبدیل می شود . این سیگنال ها بر روی یک صفحه نمایش به صورت تصویر نشان داده می شوند و پزشک می تواند با استفاده از آن ها مشکل دام را تشخیص دهد . در این روش از آشکار سازهای اشعه ایکس برای به دست آوردن تصویر استفاده می شود . صفحه ای که اشعه ایکس به آن تابیده می شود یک ماده صیقلی مانند سیلیکون ، سزیم یا سلنیوم است که اشعه را به نور تبدیل کرده و سپس سیگنال دیجیتال ایجاد می کند . این صفحه اندازه های مختلفی دارد و روند تصویربرداری با استفاده از آن تنها چند ثانیه طول می کشد . اما در روش های دیگر تصویربرداری چند دقیقه به طول می انجامد.

دستگاه های رادیولوژی ساخت کشور آلمان شرکت نگین همای رحمت ایرانیان باعث می شود سختی بسیاری از روش های تصویربرداری دیگر از بین برود و بصورت دیجیتالی و بدون نیاز به پرینت کردن تصویر ، رادیوگرافی از دام انجام گردد . به همین دلیل بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند . زیرا عکس های رادیولوژی حجم بالایی دارند و فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند . روش DR این مشکل را برطرف کرده است . مزیت دیگر این روش این است که تصاویر را می توان از طریق ایمیل یا سایر روش ها ارسال نمود .

دیگر محصولات