MEX +40BT

  • پرتو اشعه ایکس قابل حمل هیبریدی در جهان
  • امکان کارکردن دستگاه با باتری داخلی یا باتری با منبع تغذیه خارجی HYBRID
  • قابلیت استفاده در محیط باز و بیرون به عنوان بزرگترین مزیت
  • رویکرد نوآورانه توسط باتری لیتیوم یون پلیمری با کارایی بالا
  • حداکثر نوردهی 650 در 60 کیلو ولت تنها با یک بار شارژ باتری
  • بدنه مقاوم در برابر ضربه و شوک خارجی و آلودگی محیطی
  • عملکرد انحصاری کنترل از راه دور توسط سوِئیچ دستی
  • قابلیت شارژ سریع (4ساعت)

دستگاه های رادیولوژی در سه مدل ثابت ، پرتابل و موبایل تولید می شوند که از مدل ثابت در کلینیک ها ، بیمارستان ها و مطب ها استفاده می شود.

دستگاه رادیولوژی پرتابل یا تصویربرداری پزشکی ، با استفاده از انرژی تابشی به تشخیص و درمان بیماری‌ها می‌پردازد. با استفاده از علم رادیولوژی ، پزشکان می‌توانند آنچه در بدن دام رخ می‌دهد را به خوبی ببینند و درک کنند.

قبل از ظهور علم رادیولوژی ، تشخیص بیماری‌ها صرفا با معاینه دام و در نظر گرفتن علائم بیماری انجام می‌گرفت. در حقیقت پزشکان هیچ دسترسی به اطلاعات اندام‌های داخلی دام نداشتند و تنها با تشریح جسد می‌توانستند اندام‌های داخل بدن را مورد بررسی قرار دهند . این دستگاه از تجهیزات پزشکی بیمارستانی است که به تشخیص تخصصی بیماری ها کمک زیادی میکند.

 میزان اشعه ای که دام و کادر درمان در معرض آن قرار می گیرند ، در رادیولوژی پرتابل کمتر است که منجر به آسیب کمتر برای هر دو طرف می شود . همچنین سپری که در قسمت جلویی دستگاه قرار دارد از پراکنده شدن این تشعشعات جلوگیری می کند . حمل و نقل دام در برخی موارد ، امری هزینه بر است که استفاده از تجهیزات قابل حمل رادیولوژی می تواند به کاهش این هزینه ها کمک کند .

دستگاه های رادیولوژی ، شرکت نگین همای رحمت ایرانیان و تجهیزات محافظت در برابر پرتو اشعه ایکس ، علاوه بر کاهش استفاده از آمبولانس و وسایل حمل و نقل ، با جلوگیری از اتلاف زمان کادر درمان برای جابجایی ، به کاهش هزینه های کلی بیمارستان کمک می کند .در برخی مناطق رادیولوژی های سیار وجود دارد که این دستگاه در خودرو قرار می گیرد. همچنین بیمارستان های کوچک یا مراکز درمانی در مناطق روستایی با استفاده از رادیوگرافی سیار می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

دستگاه های مدل سیار با وجود اینکه فقط با برق کار می کنند اما به راحتی در بخش های مختلف بیمارستان جابه‌جا می شوند . تصویربرداری از سر و پنجه و همینطور قفسه سینه حیوانات تا وزن 100 کیلوگرم با استفاده از این مدل دستگاه انجام می شود. این مدل بر خلاف پرتابل فقط با برق کار می کند اما به راحتی در بخش های مختلف بیمارستان یا کلینیک دامپزشکی انتقال داده می شود. این وسیله برای حیوانات تا وزن 100 کیلوگرم نیز استفاده می شود و برای تصویربرداری از قفسه سینه ، سر و پنجه های حیوانات کاربرد دارد.

دیگر محصولات